۰۹۱۳۵۴۵۴۴۵۸ | ۰۳۱-۳۲۲۴۵۲۶۸
دکتر مریم محمدبیگی » جراحی زیبایی زنان » هزینه عمل لابیاپلاستی
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

هزینه عمل لابیاپلاستی

هزینه عمل لابیاپلاستی

جراحی های زیبایی زنان چندیست که میان بانوان متداول شده است. این استقبال به دلیل اهمیت آن ها به زیبایی ناحیه تناسلی است که موجب شده میزان سرچ درباره تمامی جوانب این جراحی مانند عوارض، مراقبت ها و به ویژه هزینه های آن ها نیز افزایش یابد.

جراحی لابیاپلاستی یکی از جراحی های زیبایی واژن است که در حال حاضر متقاضیان بسیاری دارد، با این جراحی علاوه بر ایجاد زیبایی در ناحیه تناسلی جوانسازی آن نیز ممکن خواهد بود.

شما چقدر درباره این جراحی اطلاع دارید؟

آیا تا به حال به آن فکر کرده اید؟

آیا افرادی را دیده اید که از انجام آن رضایت داشته باشند؟

در ادامه این مطلب ضمن توضیحی شفاف و روشن از این جراحی به مسائلی چون مراقبت های بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی و همچنین هزینه جراحی لابیاپلاستی خواهیم پرداخت:

 

هزینه-لابیاپلاستی

 

جراحی لابیاپلاستی چیست؟

با گذر زمان و تجربه زایمان های متعدد ناحیه تناسلی بانوان با تغییرات بسیاری مواجه خواهد شد. این تغییرات علاوه بر ایجاد برخی مشکلات مانند ابتلا به عفونت می تواند بر کیفیت رابطه جنسی آن ها نیز تاثیر گذار باشد.

بانوانی که در سنین 35 به بالا هستند و زایمان های متعددی را تجربه کرده اند گاها از نازیبایی واژن خود شکایت دارند. یکی از مواردی که می تواند ظاهر واژن را نازیبا کند بزرگی و تغییر شکل دادن لابیاها است. علاوه بر این به دلیل تیره شدن آن ها در طول زمان می تواند اعتماد به نفس بانوان را در برقراری رابطه جنسی نیز کاهش دهد.

علاوه بر ظاهری که ناحیه تناسلی در طول زمان خواهد داشت، برخی مشکلات مانند بروز مکرر عفونت ها به دلیل بزرگی لابیاهای واژن و مشکلات در زمان پوشیدن لباس های جذب از دیگر معضلات این عارضه است.

اما راه چاره چیست؟

در حال حاضربا پیشرفت علم و تکنولوژی جراحی هایی وجود دارد که می تواند ناحیه تناسلی را به مانند روز های جوانی تغییر شکل دهد. جراحی های واژینوپلاستی، پرینورافی و هرگونه جراحی تنگ کردن واژن از جمله خدمات علوم پزشکی به جامعه زنان است. جراحی لابیاپلاستی نیز با حذف نواحی تیره و اضافی لابیا ها می تواند ظاهری زیبا تر به واژن بخشد.

چگونگی جراحی لابیاپلاستی

در این جرای ابتدا با بی حسی عمومی ناحیه واژن و قسمت لابیا ها بی حس شده و امکان استفاده از ابزار های جراحی را خواهد داد. در ادامه جراح می باسیت نواحی اضافی لابیا را حذف کرده و در آخر آن را بخیه زند.

بیشتر بخوانید
عمل زیبایی واژن بعد از زایمان

در جراحی لابیا پلاستی از دستگاه لیزر نیز استفاده می شود. این دستگاه به دلیل برش های دقیق تر می تواند ظاهری بهتر را به واژن دهد. علاوه بر این جراحی لابیاپلاستی با لیزر در کاهش میزان خونریزی و سرعت جراحی نیز تاثر گذار است. بنابراین بانوان می توانند با مراجعه به متخصص جراحی زیبایی زنان از جراحی لابیاپلاستی با لیزر بهره مند شوند.

چند نکته درباره جراحی لابیاپلاستی

  • اولین و مهمترین نکته در انجام این جراحی یافتن بهترین متخصص زنان است. اگر بانوان در این انتخاب سهل انگاری کنند ممکن است با مراجعه به پزشکان و جراحان بی تجربه دچار عوارض جبران ناپذیری شوند. برای مثال بروز عفونت و یا حذف بیش از اندازه لابیا می توان بانوان را با مشکلات عدیده ای مواجه کند. بنابراین گام اول یافتن بهترین جراح زیبایی زنان است.
  • گام بعدی اطمینان از عدم ابتلا به بیماری های زنان و عفونت های زنان است . بانوان باید قبل از انجام جراحی های زیبایی زنان با معاینات و انجام آزمایشات مختلفی از عدم ابتلا به این موارد اطمینان حاصل کنند. لذا متخصص زنان باید قبل از انجام جراحی انجام این آزمایشات توصیه کند.
  • نکته پایانی داشتن انتظار واقع بینانه از جراحی است. به یاد داشته باشید که این جراحی بر میزان تنگی واژن تاثیر گذار نیست و صرفا جهت زیباسازی و جوانسازی واژن مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین اگر ظاهر واژن تیره باشد و یا فرد از گشاد شدن واژن رنج می برد، باید برای این دست مشکلات جراحی های بخصوص را انجام دهد.

 

دکتر مریم محمدبیگی جراح و متخصص زنان و زایمان، نازایی و زیبایی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها و جراحی های زیبایی زنان می پردازد. جهت مشاوره با بهترین متخصص زنان در اصفهان می توانید با شماره 03132245268 تماس بگیرید و یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

 

مراقبت های بعد از جراحی لابیاپلاستی

مراقبت های بعد از این جراحی به دلیل موقعیت ناحیه تناسلی در بدن بسیار اهیمت دارد، این مراقبت ها عبارت اند از:

  • استفاده از آنتی بیوتیک ها با تجویز پزشک در صورت بروز عفونت
  • استفاده از کمپرس یخ در صورت بروز تورم و التهاب
  • به تعویق انداختن برقراری رابطه جنسی تا 8 هفته پس از جراحی و بهبودی کامل
  • خشک و تمیز نگه داشتن ناحیه جراحی شده
  • اجتناب از پوشیدن لباس های جذب
  • اجتناب از استعمال دخانیات

هزینه جراحی لابیاپلاستی

هزینه این جراحی بسته به میزان آسیب به لابیاها و همچنین تعرفه جراح مورد نظرمتفاوت است. از طرفی اگر بانوان برای انجام این جراحی نیازمند درمان بیماری و یا عفونت های زمینه ای هستند، درمان آن ها نیز می تواند بر هزینه نهایی تاثر گذار باشد. علاوه بر این انجام آزمایشات قبل و بعد از جراحی و داروهای مورد نیاز آن هزینه جراحی را تحت تاثیر قرار خواهد داد. لذا بانوان می توانند با مراجعه به متخصص زنان درباره هزینه های این جراحی مشورت کند.

بیشتر بخوانید
اطلاعاتی درباره جراحی زیبایی واژن

سخن پایانی

انجام جراحی های زیبایی واژن درحال گسترش است، بنابراین بسیاری از متخصصین برای انجام این جراحی ها اقدام خواهند کرد. در چنین شرایطی ممکن است برخی جراحان بدون داشتن تجربه کافی دست به چنین جراحی ها زنند. لذا بانوان باید در انتخاب جراح خود دقت داشته باشند. این جراحی گرچه می تواند موجب جوانسازی واژن شده و حس خوب در بانوان در حین برقراری رابطه جنسی ایجاد کند اما اگر توسط جراحان بی تجربه صورت گیرد می تواند شرایط آن ها را حتی نسبت به قبل از انجام جراحی وخیم تر کند.

برچسب ها: لابیاپلاستی
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 15 =

Call Now Button